top of page

Заробляй з Jerkins

Jerkins дає можливість заробити нашим партнерам.

Отримуй до 5% з КОЖНОЇ покупки приведенного покупця.

Що таке партнерство з Jerkins?

Це в першу чергу можливість вистроїти додатковий пасивний дохід.

Заробляйте до 5% з кожного чека приведенного вами, чи вашими реферами, покупця.

Що треба робити?

Вам потрібно знаходити покупців для продукції Jerkins. Ви можете використовувати будь-які методи, що НЕ суперечать чинному законодавству України.

Як я заробляю?

Ви отримаєте власне реферальне посилання та власний промокод. Як тільки покупець зареєструвався за вашою реферальним посиланням або ввів ваш промокод,  придбав та отримав товар, він автоматично прив'язується до вас (якщо він попередньо не був прив'язан до іншої людини), то на наступний робочій день на ваш акаунт зараховується до 5% від його чека, без урахування доставки, у вигляді бонусів, які ви зможете конвертувати та вивести собі на картку.

Тобто, якщо приведний вами покупець купив товарів на 1 000 грн, то ви отримаєте 2 500 бонусів (1 грн = 50 бонусів), після того, як він забере товар. І так ви будете отримувати відсоток з кожного чека покупця доки він купляє у нас товари (навіть через рік, два, три - ви все одно будете отримувати з цього відсоток).

Чи є реферальна програма?

Так, звісно.

Є 4 ступені. Якщо ви приведете друга, який теж стане партнером, то ви будете отримувати 2.5% з кожного чека його покупців, якщо ваш друг теж приведе друзів, то ви теж будете з них отримувати 1%, якщо ті друзі приведуть ще когось, то ви будете отримувати 0.5% з чека, та остання ступінь - це якщо друзі друга приведуть нових людей, ви будете отримувати 0.2% з їх чеків, далі за всіх людей ви будете отримувати 0.1%.

Тобто, фактично ви можете зробити навколо себе пассивний дохід завдяки пошуку партнерів для Jerkins.

Як вивести гроші?

Як тільки вас одобрили в якості партнера, у вашому профілі з'явиться бейдж "партнерозавр", та відкроється доступ до сторінки "Для реферів Jerkins". Після того, як бонуси були зараховані до вашого балансу, ви можете перейти на вкладинку "Для реферів Jerkins" та вказати  контактні данні, номер картки на яку буде зарахування та сумму в бонусах, враховуючи формулу 1 грн = 50 джеркоінів. Вивод займає до трьох робочих діб.

Як стати партнером?

1. Обов'язково зареєструйтесь на сайті


2. Заповніть форму приведену нижче.

3. Як тільки ваш профіль пройде модерацію, ви отримаєте повідомлення на електрону пошту та бейдж у профілі.


БУДЬТЕ УВАЖНІ: ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ЯК ПАРТНЕРА, УСІ ВАШІ БОНУСИ ОБНУЛЯЮТЬСЯ. ЯКЩО У ВАС ВЖЕ Є ДЖЕРКОЇНИ - РЕКОМЕНДУЄМО СТВОРИТИ НОВИЙ АККАУНТ ВИКЛЮЧНО ДЛЯ ПАРТНЕРСТВА. 

Реєстрація партнерства

Дякуємо за реєстрацію!
Очікуйте відповідь модераторів

Джерки Курка з пармезаном
bottom of page