top of page

Про нас

Jerkins — український бренд крафтової продукції

Наша основна мета — зробити унікальну продукцію навіть там, де здавалося б вигадувати вже нічого. Ми не боїмося експериментів та зухвалих ідей, як наприклад, Курка в шоколаді або ковбаски з усіх можливих комбінацій м'яса. Намагаємось завжди прислухатися до побажань наших покупців, тому з радістю обговоримо і ваші пропозиції

Крім власного виробництва, ми активно займаємося просуванням партнерських товарів малого бізнесу, якість яких ми можемо гарантувати.

Ми намагаємося активно підтримувати наші збройні сили як донатами, так і знижкою в розмірі 20% на всю нашу продукцію.

фотографія джерок курка стандарт
фотографія яловичини стандарт

Історія створення бренду 

З самого початку війни наші батьки та багато знайомих боронили Україну, а коли повертались у відпустку, казали, що їм не вистачає якихось "приколів" (це щось, смачненьке, що рідко або взагалі не буває в умовах війни).

Тож ми почали думати над снеками, які були б смачні, поживні та корисні. Перепробувавши безліч варіантів, зупинились на м'ясі. Ми зібрали батьку пакунок з джерками, він поїхав на фронт, а вже через декілька днів зателефонував та сказав, що джерки всім неймовірно сподобались. Через деякий час, вони нам порадили спробувати продавати такі снеки.

Саме з цього все і почалось, потім була розробка нових рецептів, купа вдалих та невдалих експериментів, створення лого і інших складових бренду.

Ми вдячні кожному за підтримку та віру в нас!
Слава Героям України!

bottom of page